Residence Szymoszkowa idealnym miejscem wypoczynku w Zakopanym

Szymoszkowa apartamenty

Zakopane to miejsce, które odwiedza chętnie mnóstwo turystów z całego świata. Odnajdują tam odpoczynek, upragniony relaks, wspaniały kontakt z naturą i góralską kulturą, która wyziewa niemal ze wszystkich zakamarków miasta, kryjąc się za stylową architekturą budynków, restauracyjnymi regionalnymi daniami oraz przydrożnymi straganami.

Wybierając się do tego pięknego górskiego miasta, leżącego w sercu samych Tatr, warto postawić na najlepsze miejsce wypoczynku, w którym poczujemy się dobrze i które spełni wszystkie nasze wymagania. Jedną z najciekawszych opcji noclegów w Zakopanym jest z całą pewnością Residence Szymoszkowa, która wpisuje się wspaniale w tutejszy styl i zapewni nam pobyt na najwyższym poziomie.

Apartamenty w Szymoszkowej

Residence Szymoszkowa nie leży w samym centrum miasta, lecz przy drodze między Zakopanym a Kościeliskiem, co zwiastuje spokojną, cichą okolicę, która nie jest jednak nadmiernie oddalona od głównych atrakcji regionu. Od słynnych Krupówek dzielą ją zaledwie trzy kilometry, które z łatwością pokonać można, udając się na przyjemny spacer lub na krótką przejażdżkę samochodową.

Już sam widok całego kompleksu luksusowych, nowoczesnych budynków utrzymanych w tradycyjnym zakopiańskim stylu sprawia, że pragniemy się tam zatrzymać, a przekraczając jego bramy i zapoznając się z pięknymi wnętrzami rezydencji, tylko utwierdzamy się w tym przekonaniu.

Na Residence Szymoszkową składa się aż na trzydzieści ekskluzywnych i funkcjonalnych apartamentów reprezentujących różne style, a każdy z nich posiada od dwóch do czterech pokoi. Zatrzymać możemy się zatem w apartamencie góralskim, urządzonym na regionalną, zakopiańską modłę, w nowoczesnych pomieszczeniach uosabiających różne style aranżacyjne i utrzymanych w konkretnych, najmodniejszych tonacjach kolorystycznych od pomarańczu, przez oliwkę, brązy i szarości. Znajdzie się również apartament, utrzymany w niezwykle modernistycznej stylistyce art deco, a także pokoje, z których okien rozpościera się niezwykły widok na panoramę Tatr.

pięknie urządzony salon z kominkiem w apartamencie Adriatyk Szymoszkowa

Każdy z apartamentów ma własną łazienkę, aneks kuchenny, niektóre wyposażone są także w kominek, zwiastujący romantyczne nastrojowe wieczory, inne z kolei posiadają taras, który sprzyja kontaktowi z naturą i czystym górskim powietrzem, a także w kącik dla dzieci, pełen świetnych pomysłów na wspaniałą zabawę z najmłodszymi członkami naszej rodziny.

Niewątpliwą atrakcję Residence Szymoszkowa stanowi tutejszy kompleks rekreacyjny, składający się na sporej wielkości basen z dyżurującym ratownikiem, a także saunę i jacuzzi, w których można się oddać wymarzonemu relaksowi.

sauna w kompleksie SPA w Zakopanem

Cały kompleks ogrodzony jest bramą na pilota, która gwarantuje nam bezpieczeństwo oraz prywatność, ograniczając wstęp postronnym, obcym osobom. Na jego terenie znajduje się również parking podziemny, gdzie ulokować możemy swój samochód, nie narażając go na niszczące działanie mrozów lub nadmierne nagrzanie w słoneczne, upalne dni.

Możemy być zatem pewni, że wybór noclegów w Residence Szymoszkowa będzie tym idealnym, którego z pewnością nie pożałujemy, oddając się wspaniałemu wypoczynkowi i zapewnianym na miejscu rekreacjom.